Job on Ship , world Crew Manning Agencies , Cruise Ship Jobs , Work at Sea , Crewing, Career , Vacancies , Work Yachts , Jobs River Ships , Employment , Maritime , Работа на Кораб , Работа Речни Кораби , Работа на Яхта , Rabota na Korab , Крюинговое агентство

22.6.13

Receptionist for Kuwait

Рецепционист за Кувейт / Receptionist for Kuwait

Изисквания към кандидатите:
- Английски език /писмено и говоримо - B1/;
- Усмихнати и комуникативни личности;
- Да притежават чувство за отговорност към поетите от тях задачи;
- Да демонстрират желание за работа в екип;
- Опит на подобна позиция не е задължителен.

Ежедневни задължения и отговорности:
- Посрещане на гостите на ресторанта;
- Разговор за уточняване на резервацията или вид настаняване;
- Отвеждане на гостите на ресторанта на отреденото за тях място;
- Разговор по телефона за приемане на резервация;
- Предлагане на специалитета на деня.

Работни условия:
- Срок на наемане: 2 (две) години;
- Работно време: 8 часов работен ден, 6 дни в седмицата;
- 1 (един) час през работният ден обедна почивка;
- 30 дни изцяло платен годишен отпуск;
- Адрес на работното място: Кувейт;
- Заплащане : 195 кувейтски динара, което се равнява на 975лв.;
- Компанията ще съдейства на служителите за получаване на здравноосигурителна
карта, като дружеството ще плати разходите за нея. Това дава право на служителя
на медицинско лечение в правителствените болници и клиники срещу минимално заплащане;
- Осигуряване на транспортни разходи за пристигане в Кувейт и за връщане в България след изтичане на срока на договора.

Нашият клиент е основен представител на КУВЕЙТ ФУД КЪМПАНИ - АМЕРИКАНА. Американа е една от водещите компании в разработването на ресторанти, дистрибуция, търговия на дребно и производството на бързооборотни стоки в целия Близък изток. Групата съществува успешно повече от 40 години и бързо се разраства. В момента групата притежава над 900 ресторанта, 32 компании и 15 фабрики в 14 страни. Американа е в процес на агресивен план за експанзия в две основни направления: Ресторанти и бързооборотни стоки.

Тип: Пълен Работен Ден, Постоянна
Ниво: Неквалифициран персонал, Административен и помощен персонал
Населено Място: Kuwait / Kuwait / Кувейт
Публикувана на: 21.06.2013